Hoşgeldiniz Sanada Güzellik Protez Tırnak Merkezi

Telefon : 0850 466 0 460
Gsm : 0541 578 86 67

Protez Tırnak Uygulaması

Bakırköy Protez Tırnak Merkezi - Protez Tırnak Fiyatları - Protez Tırnak Salonu - Tırnak Süsleme

Protez Tırnak

Protez tırnak ve el bakımında dünyanın tek şikayet almayan markası Kinetics Nail Systems artık Türkiye’de SANADA güzellik merkezinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünler sayesin de tırnak yeme alışkanlığına görsel çözüm üretiyorken, tedavinin sonuçlanması kişinin alışkanlık seviyesine göre ortalama 3-6 ay arasında tamamen sonlandırılıyor. Protez tırnak uygulamasına farklı uygulama teknikleri getirerek tırnak yeme alışkanlığına çözüm üreten SANADA’nın uzman ekibi farkıyla birçok müşterisini bu alışkanlıktan kurtarmış durumda. Tırnak yeme tedavisi; bayanlar, 16 yaş üstü gençlerde hatta erkekler bile doğal tırnaktan ayırt edilemeyecek şekilde uygulanabiliyor. Kişinin doğal tırnağına organik ürünlerle üretilen jel malzemesinden yiyemeyeceği protez tırnak yapılıyor, hastanın tırnaklarında anında istediği uzunlukta ve bakımlı tırnak görüntüsü elde edilirken, protezin altından hastanın doğal tırnağının uzaması sağlanıyor. Tedaviye 3-6 ay arası devam edilirken, hasta aynı zamanda bu süre boyunca tırnak yeme alışkanlığından uzak kalmış oluyor. Kinetics Nail Systems ürünlerinin içeriği tıpta da kullanılan malzemeler olduğu için hava ve su geçirme özelliği vardır. Hiç bir yan etkisi yoktur. Merkezimizde aynı zamanda Kinetics Odası batık nasır tedavileri gibi birçok hizmetin en yeni ve en doğal teknikleri kullanılıyor

Hemen Randevu Alın
Bakırköy Protez Tırnak Merkezi - Protez Tırnak Fiyatları - Protez Tırnak Salonu - Tırnak Süsleme

Kalıcı Oje

300 üzerinde renk seçeneğiyle tırnaklarınıza hiçbir zararı olmayan zehirsiz ojelerimiz 10 günden – 21 bir güne kadar canlı, bakımlı ve kusursuz tırnaklara sahip olmanızı sağlıyor. Kinetics ojeleri tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran POLISH, kusursuz görünümlü kalıcı özelliğin yanı sıra tırnakta kırılmayı ve sararmayı da engelliyor. Sağlıklı, bakımlı ve kusursuz elleri amaçlayan Kinetics Nail Systems formaldehit, toluen ve dbp gibi zehirli maddeler içermez. İpeksi pigment yapısı ile dayanıklı ve tam profesyonel oje deneyimi yaşatır. Sağlıklı, bakımlı ve kusursuz elleri amaçlayan Kinetics Nail Systems formaldehit, toluen ve dbp gibi zehirli maddeler içermez. İpeksi pigment yapısı ile dayanıklı ve tam profesyonel oje deneyimi yaşatır.

Hemen Randevu Alın
Bakırköy Protez Tırnak Merkezi - Protez Tırnak Fiyatları - Protez Tırnak Salonu - Tırnak Süsleme

Tırnak Sanatı

SANADA güzellik akademisi tırnak uzmanlarının ister günlük hayatınız için, ister özel günleriniz için hazırladığı rengarenk ve tekrarsız tırnak dizaynları müşteri memnuniyetinizi sağlayacaktır. Tırnak tasarımı gurubumuzda ışıltılı taşlar, limitsiz tasarımlar ile sizin beğeninize sunuluyor. Uzmanlarımızın uygulamalarını görmek için sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın. Sık sık yaptığımız canlı yayınlar ve paylaştığımız fotoğraflar sizin karar vermenizi daha da kolaylaştıracaktır.

Hemen Randevu Alın